KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 17526128
nr 1752 6128
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 100/150, daterad -62. Bildmått: 31x55 cm, yttermått inklusive ram: 53x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 januari 2026
kl 20:21:14
19/12 22:04:03
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén
nr 1752 6128
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 12 januari 2026 |
| 19/12 22:04:03 | 1 | Vinnande bud |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Helsingfors 800 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Helsingfors 800 kr
Svenolov Ehrén